VIDEO  Petar Sučić postigao pogodak za Dinamo

Petar Sučić
GNK Dinamo

U posljednjoj utakmici 27. kola HNL-a nogometaši Dinama svladali su večeras u Kranjčevićevoj Rudeš rezultatom 0:3.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka, igrači Sergeja Jakirovića stvari su riješili u nastavku.

Najprije je u 60. minuti nakon ubačaja Baturine iz kuta za pogodio Moreno Živković.

Za 0:2 pogodio je Fran Brodić nakon odlične asistencije Brune Petkovića.

Do trećeg pogotka Dinamo je stigao u 86. minuti. Tibor Halilović prošao po desnoj strani i poslao povratnu loptu za Petra Sučića koji pogađa s nekih dvadesetak metara uz pomoć odbijanca.

Pobjedom je Dinamo došao na samo bod zaostatka Hajduku, a ima i utakmicu manje, a upravo se veliki derbi igra u Splitu iduće kolo koje je na rasporedu nakon reprezentativne stanke 30. travnja.