NK Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijega svladali su danas na stadionu Bare u Čitluku Igman iz Konjica u okviru 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Igrači Dine Skendera slavili su rezultatom 4:1.

Do prednosti su Širokobriježani stigli u 7. minuti preko Kuprešaka.

Igman je do poravnanja stigao u 42. minuti, a precizan je bio Janketić, te se rezultatom 1:1 otišlo na odmor.

U nastavku Široki Brijeg "ubacuje u veću brzinu". Najprije je u 52. minuti za novo vodstvo pogodio Nigerijac Chinedu.

Do trećeg pogotka domaći su došli u 63. minuti kada je precizan bio s bijele točke Petar Mišić. Samo tri minute kasnije Široki je dobio novi kazneni udarac, a ovaj put s bijele točke je pogodio kapetan Marijan Ćavar koji je potvrdio uvjerljivu pobjedu svoje momčadi.