VIDEO  Posušje u sjajnoj utakmici slavilo fantastičnim pogotkom u zadnjim sekundama

Posušje Sloga Kup
HŠK Posušje

Nogometaši Posušja danas su na svom terenu u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine u odličnoj utakmici svladali Slogu rezultatom 3:2, a pogodak odluke je pao u posljednjim sekundama, i to kakav. No, krenimo redom.

Poveli su gosti u 17. minuti. Božičković je pogodio iskosa i šokirao Mokri Dolac.

Nakon početnog šoka domaći su pokušali uzvratiti preko Gabrijela Bobana, no igrači Sloge su to dobro blokirali. Do kraja poluvremena pokušao je rezultat poravnati i Brazilac Erick, no mreža gostiju ostaje netaknuta u prvom dijelu.

Početkom nastavka domaći su krenuli u potpuno ofenzivu gostujućih vrata što se i isplatilo u 61. minuti. Ubacio je Maglice glavom je pogodio Karlo Kamenar.

Četiri minute kasnije potpuni preokret. Kamenar je ovaj put asistent, a mrežu pogađa Petrović.

No, slavlje domaćih kratko je trajalo. U 72. minuti loše je loptu ispucao vratar Posušja Ilinčić, ona dolazi do Vidića koji je lob udarcem šalje u mrežu za novo poravnanje rezultata.

I kada se očekivao kraju utakmice, nakon ubačaja iz kornera lopta dolazi do Babića koji s više od dvadeset metara postiže sjajan pogodak za erupciju oduševljenja domaćih navijača.