PLBiH Posušje se kući vraća s novim porazom; Igman uzeo tek bod

FK Sloga i HŠK Posušje 2023
FK Sloga Meridian

Sloga je u Doboju dočekala Posušje i slavila rezultatom 2:0 za izlazak iz zone ispadanja. Prvo poluvrijeme donijelo je nervozu s obje strane i nešto konkretniju igru domaćina. Ipak, bez golova se otišlo na odmor.

U nastavku mnogo bolja igra Sloge. Domaćin je poveo već u 53. minuti, a strijelac je bio Uglješa Stevanović. Deset minuta trebalo je domaćinu da ovjeri pobjedu. U 62. minuti je pogodio odlični Mario Krstovski iz slobodnog udarca. Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata, te su Posušaci kući otišli upisavši novi poraz.

Nogometaši Igmana i Slobode podijelili su bodove u Konjicu, a susret je završen rezultatom 1:1. Bio je i to direktan okršaj rivala koji se nalaze na dnu ljestvice, a ovdje smo sva uzbuđenja vidjeli u prvom poluvremenu, piše Klix.

Domaćin je bio bolji rival tijekom svih 90 minuta, a inicijativu je krunisao u 31. minuti kada je Mirsad Ramić pogodio na asistenciju Damira Hrelje. Do odlaska na odmor Alen Kurtalić je poravnao na 1:1.

U nastavku mnogo ofanzivnija igra domaćina, Ramić je imao dvije velike šanse, ali je ostalo 1:1.