JOSIP STANIŠIĆ ZABIO U 97. MINUTI Bayer Leverkusen i Atalanta u finalu Europske lige

Josip Stanišić Bayer Leverkusen
EPA

Bayer Leverkusen i Atalanta igrat će u finalu Europske lige. U uzvratnim susretima, Bayer je remizirao s Romom odigravši 2:2, dok je Atalanta pobijedila Marseille s 3:0.

Nevjerovatna utakmica u Leverkusenu. Bayer je dominirao kroz susret čitavo vrijeme, ali je Roma strpljivo čekala svoje prilike i zahvaljući obranama Mile Svilara i neopreznošću igrača Bayera, došli su do vodstvo u 43. minuti, kada je Paredes realizirao udarac s jedanaest metara.

Golman Rome nastavio je sa sjajnim intervencijama u drugom dijelu i opet isti princip: Roma se uspješno brani, a penal na drugom kraju realizira Paredes za 2-0

Činilo se da će sve ići u produžetke, ali onda opet se pokazuje da je Bayer mačka s 9 života - nakon loše reakcije Mancini loptu iz kornera skreće u gol za smanjenje vodstva svoje ekipe.

Roma je morala krenuti po treći gol, ali u tome nikako nisu uspijevali, a Bayer je na kraju zabio i za 2-2, a kontru Leverkusena u 98. minuti susreta završio je Stanišić.