VIDEO  Zrinjski uvjerljivo pobijedio GOŠK i matematički ostao u utrci za naslov

GOŠK Zrinjski
HŠK Zrinjski

U 32. kolu Premijer lige BiH nogometaši HŠK Zrinjski večeras su u Gabeli zatvorili kolo pobjedom protiv GOŠK-a. Slavili su Plemići rezultatom 1:3. Strijelci za Zrinjski večeras su bili dva puta Mario Ćuže te jednom Tomislav Kiš i Ivan Jukić.  Za GOŠK je precizan bio Miličević.

U prvom poluvremenu Zrinjski je imao više od igre, no Filip Vasilj na vratima GOŠK-a bio je odličan.

U 4. minuti je pokušao Ćuže, a Vasilj dobro brani. Sjajno je u 16. minuti pucao Sebastian Corda, no Vasilj sjajnom paradom čupa loptu ispod grede i odbija u korner.

Dvije minute kasnije pucao je Savić, a ovaj put GOŠK spašava vratnica. U 20. minuti svoj udarac isprobao je i Kiš, ali Vasilj sjajno brani.

U 41. minuti velika prilika i za domaće. Ikić je odlično pucao i pogodio spoj vratnice i grede.

Pokušao je još do kraja poluvremena za domaće i Gogić, ali je lopta otišla pokraj vrata.

U nastavak Zrinjski ulazi furiozno.

U 50. minuti Plemići su poveli. Pucao je Abdurahimi, Vasilj obranio, a odbijenu loptu u mrežu pospremio Ćuže.

Samo minutu kasnije već je 0:2. Abdurahimi je ubacio, Ćuže loptu primirio prsima i odlično pogodio suprotne rašlje vrata domaćih.

U 61. minuti već je bilo 0:3. Kiš je pucao, imao je Vasilj na rukama tu loptu, no ona se ipak odbila u mrežu.

Dvije minute kasnije trese se i mreža Zrinjskog. Pogodio je Miličević.

U 87. minuti odlično je pucao za GOŠK Čoko, no otišlo je to zamalo pokraj vrata Marića.

Do kraja utakmice vidjeli smo još jedan pogodak u mreži domaćih. Ponovno je Abdurahimi lijepo ubacio, na loptu natrčao Jukić i glavom ju zakucao u mrežu.

Pobjedom je Zrinjski dva kola prije kraja ostao matematički u igri za titulu, dok GOŠK ima pet bodova više od Tuzla Cityja i zone ispadanja. U idućem kolu Zrinjski će ugostiti upravo Tuzla City, dok će GOŠK u goste Veležu.