FOTO  & PRIČA: HKK Grude-HKK Zrinjski HT Mostar 76:66

Igra se posljednja minuta prve četrvtine susreta rezultat 17:10 za domaćine.

Kraj prve četvrtine susreta rezultat 20:15 za HKK Grude

Igra se treća minuta druge četvrtine domaćini vode 24:20

Tri minute prije kraja poluvremena rezultat je 29 : 28 za domaćine

Kraj prvog poluvremena rezultat je 31:31

Treća minuta treće četvrtine blaga prednost domaćina koji je bolje otvorio poluvrijeme rezultat 41:32. Zrinjski za sada ne uspjeva uspostaviti ravnotežu početkom drugog poluvremena.

Četri minute do kraja treće četvrtine Zrinjski je smanjo malo prednost rezultat 45:39

Dvije minute prije kraja treće četvrtine Zrinjski igra sve bolje o dolazi do samo pola koša razlike rezultat 48:47

Kraj treće četvrtine Zrinjski je prvi put poveo sa pola koša razlike. Rezultat 51:52. Kako stvari stoje gledat ćemo neizvjesnu završnicu

Igra se druga minuta posljednje četvrtine Zrinjski i dalje drži pola koša razlike. Rezultat: 54:55. Dva domaća igrača Pajević i Tmušić imaju po tri osobne dok kod Zrinjskog samo Gligora M.

Pet minuta do kraja utakmice igra se koš za koš. Rezultat 59:59.

Kapetan domaćih Jelčić pogađa tricu i domaćini sada vode 65:59. Trener Vujičić je zatražio minut odmora nakon što je Zrinjski upao u mini krizu.

Četri minute prije kraja domaćini vode 66:59.

Domaći košarkaši 2 minute prije kraja povećavaju prednost na 8 koševa razlike. Rezultat 68:60

Minuta prije kraja utakmice rezultat 71:64 u korist domaćina.

Kraj HKK Grude-HKK Zrinjski HT Mostar 76:66

(20:15, 11:16, 20:21, 25:14)

Sastavi: HKK Grude: Andrijanič, Ćavar, Šušak, Pajević 8, Pinjuh 20 , Novak, Jeličić11, Bilanovac1v, Keser10, Luburić, Barać 12, Tmušić 12 . Trener: Bilinovac Romeo

HKK Zrinjski HT Mostar:  Klarica, Tomović 14, Ramljak 8, Glogora M 10 , Gligora L 4, Oroz 8, Šakota, Rimac 15 , Vrsaljko 7, Lovrić, Petrić. Trener : Vujičić Ivan.