Dobrodošli na hercegovina.info! PRIJAVITE SE ili REGISTRIRAJTE
Kraljevski doček za Modrića i ostale iz kraljevskog kluba

FOTO + VIDEO

20.04.2014.

Deseci tisuća navijača Reala dočekali su svoje heroje u Madridu nakon što je 'kraljevski klub' osvojio 19. naslov Kup kralja.

Bundesliga: Mandžukićev 18. gol,Olić,Perišić i Iličević također strijelci za svoje momčad

19.04.2014.

Mario Mandžukić ušao je u igru u dvoboju Braunschweiga i Bayerna tek u 73. minuti, ali i 17 minuta u igri mu je bilo dovoljno za 18. bundesligaški pogodak u utakmici u kojoj je Bayern slavio s 0:2. u današnjim utakmicama njemačkog prvenstva zabila su još tri hrvatska igrača.

HŠK Zrinjski-NK Čelik 4:0

19.04.2014.

Nogometaši Zrinjskog svladali su danas na svom stadionu momčad Čelika rezultatom 4:0.

NK Široki Brijeg-FK Borac 3:0

19.04.2014.

U utakmici 27. kola BHT premijer lige BiH Široki je svladao banjalučki Borac rezultatom 3:0.

WTA Kuala Lumpur: Vekić u trećem finalu karijere

19.04.2014.

Hrvatska tenisačica Donna Vekić plasirala se u finale WTA turnira u Kuala Lumpuru, što je njezin treći finale karijere.

Tako ti je mala moja kad bubne Bosanac: 'Desanka šakić' može, seks nikako!

19.04.2014.

Legenda bosanskohercegovačkog nogometa i aktualni izbornik reprezentacije BiH, Safet Sušić, nasmijao je sportsku javnost svojim komentarom o seksu za vijeme Svjetskog prvenstva u Brazilu. Popularni Pape uveo je strogu zabranu seksualnih aktivnosti za vrijeme SP-a, a svojim igračima je ponudio alternativu.

Dodig u paru sa Marcelom Melom u finalu turnira u Monte Carlu

19.04.2014.

Hrvatski tenisač Ivan Dodig u paru s Brazilcem Marcelom Melom plasirao se u finale velikog ATP turnira u Monte Carlu.

HKK Široki Primorka je fair-play ekipa sezone u ABA ligi

19.04.2014.

Momčad HKK Široki Primorka proglašena je fair-play ekipom ovogodišnjeg izdanja regionalne ABA lige.

Koliko je Bale brži od Olića?

19.04.2014.

Nevjerojatan sprint Garetha Balea u finalu Kupa kralja potaknuo je debatu o tome tko je najbrži nogometaš današnjice? Među brzancima je i Ivica Olić.

Predstavljamo: Žarko Smiljanić NK Mostar

18.04.2014.

Naš portal nastavlja s predstavljanjem mladih nogometaša NK Mostar, a danas je to Žarko Smiljanić.

WTA Kuala Lumpur: Donna Vekić u polufinalu

18.04.2014.

Hrvatska tenisačica 17-godišnja Donna Vekić plasirala se u polufinale WTA turnira u Kuala Lumpuru, nakon što je danas u četvrtfinalu pobijedila Austrijanku Patriciju Mayr-Achleitner sa 6-4, 7-5 poslije sat i 40 minuta igre.

Slaven Musa: Prokockali smo finale u Zenici

18.04.2014.

'Prokockali smo finale u Zenici', ustvrdio je Slaven Musa odmah nakon nedovoljne, minimalne pobjede u uzvratu polufinala Kupa s Čelikom.