MEĐU NJIMA I MOSTARAC Pet osoba uhićeno u Sarajevu

Policija Sarajevo
Ilustracija/Klix

U Sarajevu je uhićeno pet osoba zbog ugrožavanja sigurnosti, a među njima je i 30-godišnjak iz Mostara.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Policijski službenici PU Stari Grad sinoć su uhitili M. H., rođen 1989. godine u Sarajevu, nastanjen u Ilijašu, S. B., rođen 1999. godine u Tuzli, nastanjen u Ilijašu, O. H., rođen 1990. godine u Ilijašu, gdje je i nastanjen, M. Š., rođen 1995. godine u Mostaru, gdje je i nastanjen i J. P., rođen 1979. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjen.

Ugrožavanje sigurnosti na štetu dvije osobe

Oni su uhićeni zbog postojanja osnova sumnje da su počinili kazneno djelo ugrožavanje sigurnosti, na štetu E. M. i A. U. iz Sarajeva.

Obaviješten je dežurni tužitelj Kantonalnog tužiteljstva Kantona Sarajevo, a osumnjičeni su predani u prostorije za zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo, priopćeno je iz tog ministarstva.