RONILAČKI TIMOVI PRETRAŽUJU JEZERO Nastavljena potraga za osumnjičenim za ubojstvo žene i sina

Potraga za osumnjičenim Emirom Selimovićem, koji se sumnjiči za ubojstvo supruge Inele Selimović i njihovog 13-godišnjeg sina, nastavljena je i jutros, doznaje portal "Avaz".
Kako su potvrdili iz Policijske stanice Prnjavor, policija je na terenu.
"Potraga će se nastaviti tijekom dana. Posljednji put viđen je u Drenovi", rekli su iz Policijske stanice Prnjavor.
U okviru potrage za odbjeglim Еmirom Selimovićem, angažirani su i ronilački timovi, pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice MUP-a RS-a, na pretrazi jezera Drenova, potvrđeno je iz entitetskog MUP-a, prenosi Fokus.
Na ovoj lokaciji su sinoć pronađeni posljednji tragovi odbjegle osobe, zbog čega postoji mogućnost da je izvršio samoubojstvo skokom u jezero.
Podsjetimo, Selimović je počinio dvostruko ubojstvo u Kalesiji, a s mjesta zločina pobjegao je vozilom marke Škoda. Automobil Škoda Fabia, kojim je pobjegao, pronađen je jučer na lokaciji Gornja Mravica kod Prnjavora, gdje je policija obavila očevid.
Jučer je iznad šireg područja Prnjavora primijećen i helikopter koji je nadlijetao lokalitet gdje je pronađen automobil te mjesto za koje se sumnja da se ondje skriva Selimović.