WIMBLEDON Kraj za Ivana Dodiga i Austina Krajiceka

Ivan Dodig i Austin Krajicek
Getty Images

Hrvatski tenisač Ivan Dodig i Amerikanac Austin Krajicek nastavili su s nizom skromnih rezultata i u Wimbledonu gdje su u susretu 1. kola parova izgubili od malo poznatih Kolumbijca Nicolasa Barrientosa i Portugalca Francisca Cabrala sa 6-7 (4), 6-7 (6).

U prvom setu svi su držali svoj servis, te se otišlo u tie-brake u kojem se prvi put osjetnije odvaja kolumbijsko/portugalski par povevši 5-3, a tu su prednost održali i sa 7-4 u trinaestoj igri uzeli set.

Isti scenarij bio je i u drugom setu. Nitko nije uspio oduzeti servis portivniku, a u tie-Brakeu su ponovno spretniji bili Barrientos i Cabral koji su uspjeli iskoristiti treću meč loptu i s 8-6 osvojili drugi set za pobjedu.

U posljednja tri mjeseca, odnosno od nastupa u finalu Miamija Dodig i Krajicek su upisali samo tri pobjede uz pet poraza.