VIDEO  Olmissum srušio Dinamo i osvojio Superkup, pogledajte spektakularan pogodak Širokobriježanina na putu do trofeja

David Barbarić Olmissum
MNK Olmissum

MNK Olmissum osvajač je hrvatskog Superkupa. Momčad iz Omiša sinoć je svladala Futsal Dinamo i osvojila svoj prvi ovosezonski trofej.

Regularni dio utakmice završio je rezultatom 1:1. Poveo je Dinamo preko Kristijana Čekola u 20. minuti, dok je za 1:1 pogodio Bruno Branco.

Pobjednik Superkupa tako se odlučivao raspucavanjem kaznenih udaraca gdje su Omišani bili znatno uspješniji. Za Olmissum su pogađali Barbarić, Kolobarić i Žilić, dok su s druge strane kod Dinama promašili Dekanić, Gudasić i Horvat.

Dan ranije Olmissum je polufinalu svladao dubrovački Square 4:3, a i u toj utakmici je strijelac bio Širokobriježanin David Barbarić, ovaj put dvostruki i iz igre u 13. i 17. minuti.

Barbarić se pobrinuo za potez utakmice. Naime, njegov pogodak iz 13. minute pravo je remek djelo.

Raspalio je Barbarić ljevicom i "očistio paučinu" pod gredom vratara Squarea.

Pogodak koji vrijedi pogledati nekoliko puta.