CASTA OPEN Karate klubu Zrinjski 5 zlata s 5 natjecatelja

Karate klubu Zrinjski
PR

Proteklog vikenda natjecatelji Karate kluba ‘’Zrinjski’’ iz Mostara sudjelovali su na 9. Castra Open u Banja Luci, međunarodnom natjecanju u karateu koje je brojilo čak 785 natjecatelja iz 48 klubova.

U sjajnoj konkurenciji ekipa se kući vratila s 5 zlatnih medalja i dvije brončane. Apsolutna pobjednica turnira je bila Dora Rezić koja je bez izgubljene borbe osvojila kako kategoriju mlađih seniorki tako i kategoriju seniorki, te osvojila 2 zlatne medalje.

Marija Mandić je zlatu u seniorkama pridodala i brončanu medalju u kategoriji mlađih seniorki. Elena Talić je po uzoru na trenericu osvojila zlato u svojoj konkurenciji djevojčica dok se u starijoj uzrasnoj kategoriji morala zadovoljiti sa brončanom medaljom. Ivan Talić je bez većih problema osvojio kategoriju dječaka 13 godina te tako na konto dodao i petu zlatnu medalju za karataše Zrinjskog.

Nastupio je i Ivano Detki koji je za dlaku ostao bez medalje nakon tijesnog poraza u meču za odličje.