Zrinjski poražen od Lokomotive, trojica Plemića napustila teren zbog ozljeda

Fran Topić HŠK Zrinjski
HŠK Zrinjski

U pripremnom susretu odigranom danas u Svetom Martinu na Muri, nogometaši HŠK Zrinjski poraženi su od zagrebačke Lokomotive rezultatom 1:3.

Nije dobro počelo za Plemiće. Već u 7. minuti nakon loše reakcije obrane Mostaraca pogodio je za prednost Lokomotive Duje Čop na asistenciju Goričana.

Upravo je Goričan povisio na 2:0 u 18. minuti, a ponovno je zakazala obrana Zrinjskog.

Do 3:0 Lokomotiva je došla u 60. minuti kada je iz slobodnog udarca pogodio Markanović.

Do pogotka je Zrinjski stigao u 86. minuti kada je lijepo s vrha kaznenog prostora precizan bio Antonio Prskalo.

Ono što može brinuti trenera Maria Ivankovića i navijače Zrinjskog je to da su trojica nogometaša morala izaći zbog ozljede, a to su vratar Goran Karačić, Fran Topić i Matija Malekinušić.