FOTO/VIDEO  Zrinjski poražen od Brava u Mostaru

HŠK Zrinjski

U prvoj utakmici drugog pretkola Konferencijske lige nogometaši HŠK Zrinjski je pomalo neočekivano poražen od slovenskog Brava rezultatom 0:1.

Prvu veliku priliku na utakmici imali su Plemići u 15. minuti susreta. Pucao je dobro Mario Ćuže, no lopta pogađa vratnicu.

Minutu kasnije pogodak na drugoj strani. Ivanšek je iskoristio svoju priliku i šokirao navijače pod Bijelim Brijegom.

U 19. minuti ponovno je u prilici bio Ćuže, no vratar gostiju to odbija u korner. Nakon ubačaja iz kuta pokušao je i Ćorluka, no neprecizno.

U 43. minuti u dobroj prilici je bio Tomislav Kiš, ali vratar Brava ponovno se istaknuo.

U drugom dijelu nismo vidjeli puno toga. Zrinjski je pokušavao ubačajima, no niti jedna prava lopta nije došla do napadača domaćih.

Vidjeli smo tek pokušaj Savića i Posaveca, no preciznosti nije bilo i Bravo je odnio pobjedu iz Mostara.

Uzvrat se igra za sedam dana u Sloveniji s početkom u 17 sati.