ZA PRIJATELJA S TERENA Međugorje i Brotnjo igrali za nogometaša iz Jablanice Dinu Begića

Međugorje Brotnjo
Citluk.ba

U susjedskom derbiju 9. kola 2. lige Federacije Jug, nogometaši HNK Brotnjo svladali su i gostima Medugorje rezultatom 3:6.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo gostima iz Čitluka koji su na odmor otišli rezultatom 0:4. Po dva pogotka za klub s Bara su postigli Prskalo i Čuljak.

U nastavku malo se probudila i domaća momčad koja je najprije preko Stanislava Vasilja te  Planinića smanjila na 2:4.

Za 2:5 je pogodio ponovno Čuljak, da bi Međugorje ponovno smanjilo na dva pogotka razlike preko Fetahovića.

Pobjedu ČItlučana potvrdio je odlično Čuljak svojim četvrtim pogotkom.

Ono što je obilježilo utakmicu je humanitarni karakter. Naime, na ulazu su se prodavale ulaznice te su bile postavljene humanitarne kutije za pomoć nogometašu Turbine iz Jablanice Dini Begiću koji je u poplavama izgubio trudnu suprugu, a on i njegova kćerkica ostali su i bez krova nad glavom.

Nogometaši Brotnja i Međugorja na teren su izašli u majicama posvećenim Begiću, a treba pohvaliti veliki odaziv navijača oba kluba koji su se odazvali ovoj akciji i pokazali veliko srce.