VRATARA VITORIJE OČARALI ULTRASI "Stojim na golu i mislim da će ti ljudi prestati. Pa oni navijaju i na poluvremenu..."

Zrinjski Vitorija Guimaraes

Nogometaši Vitorije iz Guimaraesa protutnjali su sinoć Mostarom te s uvjerljivih 0:4 osigurani nastup u grupnoj fazi Konferencijske lige.

Osim rapsodije Portugalaca na terenu, na tribinama je također vladala zaista odlična nogometna atmosfera. Na stadionu se pojavila i manja grupa navijača Vitorije s kojima su igrači proslavili pobjedu na kraju susreta, no gostujuća momčad pljeskom je pozdravila i domaće navijače.

Posebne dojmove o najvatrenijim navijačima Zrinjskog, za hercegovina.info je na kraju susreta podijelio vratar Bruno Varela koji je Ultrasima sa svojim suigračima dodatno zapljeskao.

"Ovo je zaista nevjerojatno. Stojim na gol-liniji cijelu utakmicu i mislim da će ljudi nekada prestati s navijanjem. Navijali su 90 minuta, navijali su čak i u poluvremenu. Užitak je igrati ovakve utakmice pred ovakvim navijačima. I dalje ne mogu vjerovati kakvu su podršku pružali Zrinjskom bez ijedne pauze tijekom utakmica. Osvojili su me večeras", kazao je Varela.

Ovo priznanje mostarskim navijačima zasigurno može laskati jer se radi o vrataru koji ima bogato nogometnoo iskustvo iza sebe. Varela je prošao sve mlađe uzraste kultne Benfice, a kao mladi vratar bio je na kaljenju u Valladolidu i Vitoriji Setubal nakon čega se vratio u Benficu. Iz Benfice je ostvario transfer u nizozemski Ajax, da bi opet stao na vratnice matične Benfice odakle je konačno prije četiri godine za dva milijuna eura prešao u Vitoriju Guimaraes.