VIDEO  Travnik minimalno svladao Brotnjo pred uzvrat u Čitluku

Travnik Brotnjo
NK Travnik

U prvom susretu doigravanja za ulazak u Prvu ligu Federacije BiH nogometaši Travnika večeras su na svom stadionu Pirota svladali Brotnjo iz Čitluka minimalnim rezultatom 1:0.

Bili su domaći tijekom cijelog susreta bolji protivnik, no Čitlučani su zahvaljujući fantastičnom Vanji Džidiću odolijevali napadima domaćih sve do same završnice.

U prvom poluvremenu domaći nisu iskoristili najveću priliku kada je s bijele točke pucao Obradović, a Džidić obranio jedanaesterac.

U 78. minuti za pobjedu Travnika iz gužve u šesnaestercu pogodio je Žuljević za konačnih 1:0.

Uzvrat se igra u subotu 15. lipnja na stadionu Bare u Čitluku s početkom u 17:30 sati gdje će Brotnjo pokušati poništiti prednost Travnika i izboriti viši rang.

U drugom susretu Famos i Radnički iz Lukavca remizirali su odigravši susret rezultatom 2:2.

Za domaće su strijelci bili Ćatić i Softić, dok su s druge strane za goste iz Lukavca pogađali Omerović i Cibra.