SJAJAN POSAO KRUNOSLAVA RENDULIĆA Njegova momčad na gostovanju razbila Maccabi iz Haife

Krunoslav Rendulić Sabah
Sabah FC

U drugom kolu Konferencijske lige nogometaši Sabaha su svladali Maccabi iz Haife.

Momčad koju s klupe vodi bivši trener mostarskog Zrinjskog Krunoslav Rendulić uvjerljivo je slavila u gostima rezultatom 0:3.

Sva tri pogotka Rendulićeva momčad postigla je u drugom poluvremenu.

Najprije je u 61. minuti pogodio Pavol Shafranco koji je nakon ubačaja iz slobodnog udarca sjajno pogodio glavom za vodstvo svoje momčadi.

Do drugog pogotka Sabah stiže u 78. minuti. Nakon jedne kontre Jesse Sekidika se lijepo oslobodio svog čuvara i prizemnim udarcem s ruba šesnaesterca matirao vratara Maccabija.

Deset minuta kasnije pobjedu Rendulićeve ekipe potvrdio je Khayal Aliyev koji je fantastičnim udarcem pogodio suprotni kut mreže domaćina.