VIDEO  Remi na Pecari, Sloboda stigla do prvog boda ove sezone

Široki Brijeg i Sloboda remizirali na Pecari
Antonio Slišković/NK Široki Brijeg

U utakmici 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši Širokog Brijega i Slobode remizirali su, odigravši susret rezultatom 1:1.

Počelo je jako dobro za goste večeras. U 6. minuti najprije je mrežu zatresao Hrvanović na asistenciju Delimeđca. Pogodak je provjeravao VAR zbog potencijalnog zaleđa, no sve je bilo čisto.

Tri minute kasnije zaprijetio je Zvonimir Kožulj, ali preko grede. U 15. minuti je ubacio Kožulj, a Jelavić pucao malo iznad vrata gostiju.

U 19. minuti je Široki mogao do poravnanja. Najprije je Vučur glavom pogodio gredu, a onda udarac Jelavića obranio Trako.

Pokušali su do kraja poluvremena još Ćavar na jednoj i Hrvanović na drugoj strani, no rezultat se nije mijenjao.

U sudačkoj nadoknadi pokušao je Iličić, ali je Trako i ovaj put bio spreman.

Nastavak je otvoren prilikom Muse koji je pokušao glavom, no neprecizno. Pokušao je i Ćavar u 55. minuti, ali bez promjene rezultata.

Do poravnanja Široki dolazi u 71. minuti. Ćavar je asistirao za Chinedua koji matira Traku.

Dvije minute kasnije pokušao je lukavo petom Zlomislić, ali Trako je spreman i na to, baš kao i na udarac Kožulja u 82. minuti.

Do kraja utakmice vidjeli smo još pokušaj Husejinovića, no siguran je bio Tomić te je utakmica završena podjelom bodova.