PROBLEM ZA REAL Važan igrač upitan zbog gripe

Real Madrid u 27. kolu španjolske La Lige na domaćem terenu dočekuje Rayo Vallecano. Kako sada stvari stoje, u taj susret će ući bez Antonija Rudigera koji je dobio gripu.
Nijemac se kroz tjedan osjećao loše te nije trenirao sa suigračima, javlja španjolski As. I dalje postoji šansa da se Rudiger oporavi, ali je Realu puno važnije da stoper bude spreman za srijedu kada ih čeka uzvratna utakmica osmine finala Lige prvaka protiv gradskog rivala Atletica, piše tportal.
Carlo Ancelotti će tako gotovo sigurno utakmicu započeti s Asencijom i Alabom na stoperskim pozicijama. Utakmica s Rayom je jako važna za Real koji trenutačno ima tri boda manje od Barcelone te bi eventualni novi kiks bio veliki udarac u borbi za titulu.