PREMIJER LIGA BiH Nogometaši Širokog Brijega svladali Igman

NK Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su u Konjicu ekipu Igmana rezultatom 3:0.

Pred sam kraj prvog poluvremena, u 41. minuti, gost je preko Tarabe i sjajnog udarca s 30 metara došao do prednosti i prvog gola u ovoj sezoni.

Poluvrijeme je produženo dvije minute, nakon čega su ekipe otišle na odmor s rezultatom 1:0 za Široki Brijeg.

U nastavku je Jelavić na asistenciju Ćorića po drugi put zatresao mrežu Igmana, no dosuđen je ofsajd. Ipak, odlučeno je da se situacija provjeri putem VAR tehnologije, nakon čega je na radost gostiju prednost Širokog povećana na 2:0.

Početkom 62. minute gosti su poveli s 3:0. Ćeman je imao čak dvije obrane u nekoliko sekundi, ali treću loptu koju je uputio Vučur nije uspio uhvatiti, a izostala je i pomoć suigrača. Nakon trećeg pogotka gostiju, imali smo priliku vidjeti kako domaća publika s velikim razočaranjem polako napušta tribine, prenosi Raport.ba.