POSLJEDNJA PROVJERA ZRINJSKOG U SLOVENIJI Plemići u zanimljivom dvoboju remizirali sa Slaven Belupom

Franjo Mlinar
HŠK Zrinjski

Prireme u Svetom Martinu na Muri mostarski Zrinjski okončao je remijem sa Slavenom Belupom.

Utakmica je završila rezultatom 2:2, te u Plemići mogu biti zadovoljni ovom provjerom.

Ovo je bila posljednja provjera za Zrinjski u ovom dijelu priprema, a Slaven je poveo u 15. minuti kada nakon ubačaja sa strane Ivan Jelić Balta glavom matira golmana Zrinjskog.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje.
Griješi obrana Belupa, loptu dobiva Ćuže i sigurno pogađa za 1:1. Bio je to konačan rezultat prvog dijela.
Belupo je po drugi put poveo u 49. minuti. Smušena reakcija obrane Zrinjskog, lopta ponovo dolazi do Jelića Balte, a on preciznim udarcem postiže svoj drugi pogodak.

Balta je u Belupo stigao iz FK Sarajevo gdje ga je otpisao nedavni trener Sarajeva Simon Rožman.
U samoj završnici Zrinjski stiže do izjednačenja. Mlinar je centrirao sa strane, čini se da lopta nije nikoga ni dirala i završila je u mreži za 2:2.
Sljedeću prijateljsku utakmicu Zrinjski igra 18. srpnja protiv sarajevskog Željezničara.