VIDEO  Mateo Sušić najprije zabio, pa onda i asistirao u utakmici Europske lige

Mateo Sušić
APOEL

U utakmici play-offa Europske lige, nogometaši ciparskog APOEL-a ispali su nakon izvođenja penala od latvijskog Rigasa, te će europski put nastaviti u Konferencijskoj ligi.

Poveli su gosti u 40. minuti, a precizan je bio Ikaunieks, te se rezultatom 0:1 za goste otišlo na odmor.

Od početka nastavka na teren je trener APOEL-a poslao Matea Sušića koji mu je vratio na najbolji mogući način. Najprije je Sušić u 75. minuti odlično glavom pogodio za 1:1.

U samoj završnici utakmice, duboko sudačkoj nadoknadi, Sušić je asistirao, a Donis pogodio i odveo utakmicu u produžetke, s obzirom da je Rigas u prvoj utakmici slavio s 1:0.

U produžecima su mreže mirovale, pa je uslijedilo raspucavanje penala u kojem su bolji bili gostujući nogometaši.