Igman dobio Slogu, Jagodić dobio otkaz

Vladio Jagodić dobio otkaz u Slogi
FK Sloga Merdian

U utakmici 8. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši Igmana iz Konjica na gostovanju su svladali Slogu rezultatom 0:2.

Oba pogotka njegova pogotka momčadi Husrefa Musemića vidjeli smo u drugom poluvremenu.

Prvi pogodak pao je u 56. minuti utakmice. Stefan Denković je driblingom izbacio dva svoja čuvara i poslao loptu za Herića koji pogađa mrežu.

U 75. minuti ponovno je u glavnoj ulozi bio Dennković. Prošao je po lijevoj strani i kroz noge Pavlovića pogodio za 0:2, što je i bio konačni rezultat utakmice.

Nakon utakmice uprava Sloge odlučila se za za smjenu trenera. Naime, od danas Vlado Jagodić više neće sjediniti na klupi ovog kluba.