VIDEO  HŠK Posušje do prve pobjede u sezoni, Igmanu branio napadač

HŠK Posušje Igman
HŠK Posušje

U trećoj utakmici 1. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje svladali su Igman minimalnim rezultatom 1:0. Čovjek odluke za domaće bio je Bruno Jenjić.

Utakmicu koja i nije obilovala velikim prilikama obilježila je neobična situacija. Naime, gostima iz Konjica u prvom poluvremenu su ozlijedio prvi vratar Ćeman kojeg je u 30. minuti zamijenio Rončević. No, u nastavku se ozlijedio i drugi vratar ekipe iz Konjica, pa je na vrata stao napadač Aćimović.

U 63. minuti Posušje dolazi do pobjedničkog pogotka. Ubacio je Mandić, a glavom pucao Rozić. Njegov udarac odbio je Ačimović samo do Jenjića koji pogađa za 1:0.

Do kraja utakmice pokušao je a domaće Pavković, dok su god gostiju u prilikama bili Mešić i Hebibović, no rezultat je ostao nepromijenjen i Posušje je osvojilo prva tri ovosezonska boda.