VIDEO  Borac se mučio u prvom poluvremenu, pa u tri minute slomio GOŠK

Borac GOŠK
Vladimir Šutvić/MONDO

U okviru 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši Borca svladali su GOŠK iz Gabele uvjerljivim rezultatom 3:0.

Sve zanimljivo vidjeli smo u drugom dijelu, s obzirom na to da su oslabljeni Lavovi uspjeli zaustaviti aktualnog prvaka da napravi ozbiljnije prilike pred njihovim vratima.

No, zato je Borac u drugom dijelu ubacio u brzinu više i s tri pogotka upisao tri boda.

Najprije je donedavni igrač GOŠK-a, Dino Skorup zatresao mrežu svog bivšeg kluba nakon lijepe asistencije Srećkovića.

Isti igrač bio je asistent i tri minute kasnije, a ovaj put precizan je bio Grahovac.

Do trećeg pogotka Borac je stigao u 73. minuti kada je nakon greške Perića, Marčetić uposlio Kulašina, a ovaj potvrdio pobjedu Borca.

Treba istaknuti kako je GOŠK u 65. minuti ostao s igračem manje kada je Martić dobio drugi žuti karton.