'BILI SMO STRPLJIVI' Gvardiol se oglasio nakon sjajnog gola

Joško Gvardiol
reuters

U dvoboju 8. kola Premier lige Manchester City je odnio vrijednu pobjedu protiv Wolverhamptona s 2-1, a jedan od ključnih igrača u ovom susretu bio je Joško Gvardiol, koji je postigao prvi gol za Građane.

Nakon utakmice Gvardiol je istaknuo važnost strpljenja i timskog duha koji su bili presudni za osvajanje tri boda.

''Dobra stvar je što imamo naše suigrače'', rekao je Gvardiol. ''Ovdje smo jedni za druge i očito je da kada netko brani tako duboko, trebate strpljenja i brzo mijenjati strane s loptom''.

Gvardiol je naglasio kako su njegovi suigrači bili ključni u ovom izazovnom susretu, prenosi HRT.

''Kada dođete u ovaj klub, on postaje dio vas i to je ono što nam je potrebno. Imali smo i utakmica kada smo to propustili, ali danas smo to imali i zato smo pobijedili''.

Iako je rezultat na poluvremenu bio 1-1, Gvardiol je bio uvjeren u uspjeh svoje momčadi.

''Moj gol bio je važan da se vratimo u igru. Pokušavali smo postići još jedan gol prije odlaska u svlačionicu. Iskreno, 1-1 na poluvremenu nije loše i znali smo da u drugom dijelu trebamo dati sve od sebe''.

Gvardiol je također pohvalio Wolverhamptona za njihovu borbenost, unatoč tome što su trenutno na dnu ljestvice.