VIDEO  Željezničar s igračem više protutnjao kroz Gabelu

I. Ćubela/Hercegovina.info
Vidi originalni članak

U posljednjem susretu 6. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši Željezničara uvjerljivo su slavili na gostovanju kod GOŠK-a u Gabeli rezultatom 0:3.

Otvorili su gosti prilikom Karića u 1. minuti, ali Kolak je večeras bio na visini zadatka.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 7. minuti. Mandić je srušio Boljevića, a Gigović mu pokazao žuti karton. No, nakon pregleda VAR snimke Gigović se odlučio poslati Mandića u svlačionicu pokazavši mu izravan crveni karton.

Prijetio je nakon toga Željezničar tri puta preko Boljevića, no Kolak isto toliko puta izašao kao pobjednik.

U nastavku je, u 68. minuti, ponovno Boljević bio u prilici, ali Kolak je opet obranio svoju mrežu.

No, zato u 74. minuti vratar GOŠK-a nije mogao ništa. Izbacio je Kolak ubačaj Cvetanoskog, ali lopta dolazi do Hiroša koji  pogađa za vodstvo.

Samo minutu kasnije mogao je Hiroš do drugog pogotka, no pogađa gredu.

Do drugog pogotka Željezničar je došao u 84. minuti. Cvetanoski je spustio za Krpića koji trese mrežu za 0:2.

U sudačkoj nadoknadi pobjedu je potvrdio svojim drugim pogotkom Hiroš nakon nesebične asistencije Cvetanoskog.

Ovom pobjedom Željezničar se poravnao na vrhu ljestvice sa Sarajevom i sada broji 13 bodova, dok je GOŠK na začelju bez bodova.