UVJERLJIVA POBJEDA Slaven Belupo srušio Dinamo s uvjerljivih 4:1

Zagrebački Dinamo doživio je šokantan poraz u Koprivnici protiv Slaven Belupa, samo dva dana nakon što je Sergej Jakirović napustio klupu Modrih. Rezultat je bio 4:1 za domaćine.

Ipak, početak utakmice u Koprivnici nije sugerirao takav ishod.

Bruno Petković doveo je goste u vodstvo u 32. minuti, ali je u prvoj minuti sudačke nadoknade Ljuban Crepulja izjednačio za domaćine, prenosi Klix.ba.

Slaven Belupo nije tu stao, postigavši tri gola preko Adriana Libera, Ivana Dolčeka i Ilije Nestorovskog, čime su ostvarili uvjerljivu pobjedu.

Slaven je trenutno deveti na ljestvici i ovo im je prva pobjeda ove sezone, dok je Dinamo ostao na trećem mjestu s 13 bodova iz sedam odigranih utakmica.

U sljedećem kolu Slaven Belupo gostuje kod Gorice, dok će Dinamo na domaćem terenu ugostiti Lokomotivu.

Rezultat i strijelci:

Slaven Belupo - Dinamo 4:1 (Crepulja 45+1', Liber 67', Dolček 74', Nestorovski 77' / Petković 32')