SLUŽBENI SEMAFOR Na stadionu Tušanj ukazao se Hrvatski ženski rukometni klub Zrinjski

Vidi originalni članak

U sklopu Premijer lige Bosne i Hercegovine danas su u Tuzli snage odmjerili FK Sloboda i HŠK Zrinjski iz Mostara.

Plemići na poluvremenu vode rezultatom 0:1, zahvaljujući pogotku Stefana S̲urdanovića u 35. minuti.

Zanimljiv detalj obilježio je susret u Tuzli kada se na službenom semaforu pojavio logo hrvatskog ženskog rukometnog kluba Zrinjski iz Mostara. Pretpostavlja se da je riječ o nenamjernoj grešci, koja je iznenadila prisutne navijače.

S obzirom na prikazano, Zrinjski ostavlja dojam uvjerljivog favorita u današnjoj utakmici, kontrolirajući loptu i tempo igre na terenu Tušnja, dok domaći tim teško pronalazi prostor za ozbiljnije prilike.