Remi na Pecari, GOŠK osvojio svoj prvi bod ove sezone

I. Ćubela/Hercegovina.info

Hercegovački susret između Širokog Brijega i GOŠK-a odigran večeras na Pecari završen je rezultatom 2:2 i podjelom bodova. Domaćinu s Pecare pripalo je večeras prvo, a gostima iz Gabele drugo poluvrijeme.

Sjajno otvaranje imali su domaći. Povela je momčad s Pecare već u 25 sekundi utakmice. Jelavić je ubacio, a Chinedu pogodio za 1:0.

Nakon pogotka vidjeli smo najprije udarac Šrolera s jedne i Kolarića s druge strane, no preciznosti nije bilo.

U 32. minuti dobra prilika za GOŠK. Najprije je udarac Sipovića obranio Tomić, da bi potom obranio i pokušaj Lagumdžije koji je natrčao na odbijenu loptu.

U 38. minuti Široki je udvostručio prednost. Ponovno je asistent Jelavić koji je ubacio, a ovaj put strijelac je bio Matić.

Pokušao je i sam Jelavić u 45. minuti, no njegov udarac je obranio Kolak.

Nastavak donosi bolju igru GOŠK-a. Smanjili su gosti već u 52. minuti kada je nakon kornera najviši u skoku bio Sipović koji je pogodio za 2:1.

U 61. minuti lijepo je pokušao Šroler, a Tomić to dobro brani.

U 73. minuti gosti su mogli do poravnanja, no nakon gužve loptu je uspio iz gola izbaciti Senić.

No, zato je poravnanje stiglo minutu kasnije. Perić je lažnjakom slomio svog čuvara i ubacio u peterac, a Mihaljeviću nije bilo teško poslati loptu u mrežu.

U 78. minuti sjajan udarac Posavca, ali vratar GOŠK-a još boljom paradom to brani.

Mogli su domaći do pobjede u posljednjim sekundama utakmice, u 93. minuti. Ubacio je Stanić iz slobodnog udarca, a Senić pogodio vratnicu.

Utakmica je tako završena podjelom bodova. Prvi bod osvojila je momčad Danijela Pranjića u ovoj sezoni.