VIDEO  Pogledajte fantastičan pogodak Zlomislića za vodstvo Širokog Brijega protiv Posušja

U susjedskom derbiju 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine večeras su se na Mokrom Docu sastali HŠK Posušje i NK Široki Brijeg. Pobjedu su na kraju odnijeli gosti slavivši rezultatom 1:2.

Nakon prvog poluvremena momčad s Pecare imala je minimalnu prednost od 0:1, a za to se pobrinuo iskusni veznjak Damir Zlomislić i to na fantastičan način.

U 35. minuti utakmice Zlomislić je na 25 metara natrčao na jednu loptu i raspalio, a ona je zavšila u samim rašljama vratara Posušja Marka Galića. Uistinu fantastičan pogodak.

Posušje je u nastavku utakmice smanjilo preko Bešlića u 51. minuti, a u 58. minuti za 1:2 iz jedanaesterca je pogodio Mato Stanić.