IZDVOJENI NA VRHU Zrinjski novom pobjedom na +6 ispred prvog pratitelja

U utakmici 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Zrinjski je ostvario minimalnu, ali vrijednu pobjedu nad Slobodom u Tuzli rezultatom 1:0. Pobjednički pogodak za momčad iz Mostara postigao je Stefano Surdanović u 35. minuti, preciznim udarcem koji je ostavio domaćeg vratara bez šanse.

Dok je prvo poluvrijeme ponudilo uzbudljiviju igru, nastavak susreta bio je znatno slabijeg ritma. Zrinjski je nakon vodećeg pogotka kontrolirao igru.

Ova pobjeda dodatno je učvrstila Zrinjski na vrhu ljestvice s 28 bodova, dok se Sloboda nalazi na samom dnu sa samo dva osvojena boda, suočena s velikim izazovima u nastavku sezone.

U idućem kolu, Zrinjski će na domaćem terenu ugostiti momčad GOŠK-a, dok će Sloboda pokušati pronaći put do bodova na gostovanju kod Posušja.