FOTO  Kraj utakmice u Mostaru: HŠK Zrinjski - OB Odense 0:0

Vrijeme u Mostaru dobro za igru. O najavi utakmice saznajte više.

Na stadionu odlična atmosfera. Gledatelji pristižu u velikom broju i očekuje se oko 10000 gledatelja.

ZRINJSKI: Melher, Šunjić, Džidić, Stjepanović, Selimović, Sušić, Žižović, Dragičević, Zadro, Ivanković, M. Aničić. Trener: Dragan Jović.

ODENSE: Carroll, Ruud, Haland, Andreasen, Christensen, Utaka, Helveg, Djemba-Djemba, Sorensen, Traore, Gislason. Trener: Lars Olsen.

Čestitamo momčadi Odense na prolazu u sljedeće kolo kvalifikacija Europske lige.

Kraj utakmice u Mostaru HŠK Zrinjski - OB Odense 0:0

Utaka - Demba

Aničić

88 Minuta Zrinjski ne uspjeva ozbiljnije ugroziti gol gostiju. Igra se dvije minute sudačke nadoknade.

Stjepanović

84 Minuta Pehar je odlično prošao po desno strani i ubacio upotrebljuvu loptu ali Dragičević kasni, lopta za goste.

Sušić - Pehar

80 Minuta novi korner za goste. Korner izvodi Ruud ali Stjepanović je najviši u skoku i izbacuje loptu.

79 Minuta dobra akcija za goste i sa samo par metara Andersen pogađa vratnicu. U nastavku korner za goste ali Melher hvata loptu.

78 Minuta Helveg je centrirao sa desne strane ali Melher pravovremeno istrčava na loptu. U nastavku korner za Zrinjski ali Šunjić puca glavom visoko preko gola.

75 Minuta prekid na 25 metara je izborio Dragičević. Žižović je pokušao naći na drugoj stativi Zadru ali bez uspjeha.

73 Minuta Žižović je ukrao jednu loptu na 30 metara i slabo šutirao.

72 Minuta igrači Zrinjskog su dobro kombinirali ali aničić ubacuje loš i neupotrebljiv centaršut, gol aut.

70 Minuta dobar šut Utake za 16 metara ali Melher dobro intervenira.

67 Minuta korner za Odense. Ruud izvodi korner ali Melher izbacuje loptu do Ivankovića.

65 Minuta gosti pokušali preko Utake koji slabo prima loptu, lopta za Melhera.

Trenutni rezulatat: 0:0

60 Minuta odlična akcija Žižovića koji daje loptu za Selimovića koji odlično puca ali tik pored lijeve vratnice golmana Carroll-a.

59 Minuta Sušić je izborio novi korner za Zrinjski. Žižović izvodi korner ali su gosti dominantni u skoku.

56 Minuta prekid sa strane za goste kojeg izvodi Sorensen, lopta se odbija u korner iz kojeg igrači Zrinjskog dolaze do lopte.

53 Minuta Žižović je izveo korner ali se gosti uspješno brane.

57 Minuta Utaka je pucao preko gola.

Traore

48 Minuta strašan prekršaj na Šunjiću. Traore je pokušao škaricama pucati i doslovno nokautirao Šunjića.

47 Minuta korner za Zrinjski kojeg izvodi Zadro ali gosti su izbacili loptu.

Počelo je drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena HŠK Zrinjski - OB Odense 0:0

45 Minuta Utaka je izborio jedan prekid sa strane. Ruud je izveo prekid ali Melher je pravovremen. Igra se jedna minuta nadoknade.

43 Minuta Ruud je izveo korner za goste, prekršaj na Melheru, lopta za Zrinjski.

41 Minuta jedna dobra akcija gostiju. Utaka je ubacio a Traore šutirao, Melher odlično brani.

39 Minuta Selimović je dobro prošao nekoliko igrača i izborio prekid na 25 metara od gola. Slobodan udarac je izveo Ivanković, lopta se od živog zida odbila u korner iz kojeg je u nastavku Aničić imao dobru priliku da puca ali je slabo primio loptu.

34 minuta igra bez većih prilika.

32 Minuta slobodan udarac za 30 metara od gola za Odense kojeg je izveo Traore ali Melher je na mjestu.

30 Minuta dominacija igrača Zrinjskog koji drži konce igre dok se gosti grčevito brane.

28 Minuta presing igrača Zrinjskog ali se gosti uspješno brane.

26 Minuta skraćeni korner za Odense fauliran je Gislason. Prekid je izveo Ruud na kraju lopta za Zrinjski.

24 Minuta dobro su kombinirali Sušić i Žižović na kraju prekršaj za Zrinjski na 20 metara od gola. Žižović je izveo dobro prekid ali se Zado ne snalazi dobro, lopta za goste.

21 Minuta dobar ubačaj Selimovića, gosti izbacuju loptu na 20 metara, Stjepanović natrčava i puca preko gola.

Gislason - zbog simulacije

18 Minuta Stjepanović krade jednu loptu na sredini terena upošljava Žižovića koji je izborio prekršaj na 25 metara od gola. Ivanković izvodi slobodan udarac ali lopta ide visoko preko gola.

16 Minuta ponovo Zadro dobro prolazi i upošljava Selimovića koji šalje jak i neupotrebljiv centaršut. Lopta za Odense

14 Minuta Helveg je pokušao dugom loptom uposliti svoje suigrače ali bez uspjeha.

12 Minuta Gislason je dobro prošao po lijevoj strani ali slabo centrirao. Lopta za Melhera.

10 Minuta dobra soloakcija Selimovića, korner za Zrinjski. Žižović ubacuje gosti ponovo izbacuju loptu.

8 Minuta odlična akcija Zrinjskog iz koje se izrodio korner. Žižović ubacuje ali se gosti dobro brane. Ultrasi odlični, Zrinjski bolji u prvih 10 minuta.

5 Minuta još jedna duga lopta ovaj put za Utaku ali igrači Zrinjskog opet su pravovremeni. Dobra soloakcija Zadre koji šutira i pogađa gostujućeg igrača, lopta na kraju za Odense.

4 Minuta duga lopta za Andersena ali na mjestu je Aničić i otklanja opasnost.

2 Minuta obje momčadi su dosta oprezno ušle u utakmicu.

Počela je utakmica u Mostaru

5 Minuta prije početka susreta sve je spremno za početak utakmice.

15 Minuta prije početka susreta obje momčadi su još na zagrijavanju.