FOTO/VIDEO  HŠK Zrinjski-UE Santa Coloma 1:0

Nakon što je u prvom utakmici prvog pretkola u gostima savladao Santa Colomu sa 3:1, plemići su i u uzvratnom susretu večeras u Mostaru slavili pobjedu rezultatom 1:0.

Strijelac jedinog gola bio je Velibor Đurić u 76. minuti.

Zrinjski će u drugom pretkolu igrati sa bukarskim predstavnikom Botev Plovdivom.

------------------

KRAJ UTAKMICE Zrinjski se plasirao u 2.pretkolo Europske lige, pobjedivši večeras nogometaše Santa Colome 1:0. Ukupni rezultat iz obe utakmice je 4:1

91.minuta Stojkić je pokušao ugroziti golmana gostiju ali lopta odlazi kraj gola.

90.minuta Četvrti sudac je utakmicu produžio 4minute.

88.minuta Odlična akcija Zrinjskog , ali Stojkić se našao u nedozvoljenoj poziciji, ostaje 1:0 za Zrinjski

84.minuta Žuti karton za igrača gostiju Rubia

82.minuta Izmjena na obe strane,kod Zrinjskog, izlazi Mile Pehar a ulazi Simeunović, dok kod gostiju izlazi Crespo , a ulazi Blázquez

80minuta Šćepanović je pokušao ugroziti gol Godswilla, ali lopta odlazi iznad gola.

78.minuta IZmjna kod gostiju izlazi Vall a ulazi Pereira

76.minuta GOOOOOLLLL Zrinjski je poveo, nakon slobodno udarca sa 20metara, a strijelac je Velibor Đurić.

73.minuta Izmjena kod gostiju , izlazi Bernaut, a ulazi Do Nascimiento

69.minuta Izmjena kod Zrinjskog, izlazi Crnov, a u igru ulazi Đurić

66.minuta Igra se uglavnom odvija na sredini terena.

62.minuta Odmah nakon ulaska Popović šutira sa 20metara , ali lopta odlazi pravo u ruke golmana Godswilla

60.minuta Izmjena kod Zrinjskog, Izlazi Bekić, a ušao je Popović

55.minuta Nakon odličnog proigravanja Bekić promašuje 100% priliku. Ostaje 0:0

54.minuta Pjesma Ultrasa ne prestaje , dok na drugoj strani Plemići pokušavaju na sve načine postići gol.

48.minuta Već na samom početku 2. dijela Zrinjski vrši pritisak na zadnju liniju Santa Colome. Nakon ubačaja Crnov je propustio priliku postići gol

Počelo je drugo poluvrijeme na Stadionu HŠK Zrinjski.

Kraj 1.poluvremena

42.minuta Crnov je pokušao iz slobodnog udarca ali neuspješno, ostaje 0:0

31.minuta Bez prilika na obje strane, igra se uglavnom odvia na polovici gostiju

24.minuta U Mostaru je prestala kiša, stadionom odjekuje pjesma Ultrasa.

20.minuta nakon slobodnog udarca, nogomtaš gostiju Rubio sa 30metara zaprijetio je golu Zrinjskog.

18.minuta Nakon sjajnog nabačaja Stojkića , nogometaš Zrinjskog, Bekić je promašio 100% šansu.

15.minuta Igra se na polovici Andoraca, Zrinjski pokušava na sve načine postoći pogodak

Za Zrinjski nastupaju: Dujković, Graovac, Stojkić, Brković, Bekić, Crnov, Sčepanović, Kantar, Savić, Aničić, Pehar

Za Santa Coloma nastupaju: Godswill, Maneiro, Martinez, Roca, Bousenine, Rubio, Triquell, Anton, Vall, Bernat, Crespo

6.minuta - Bez nekih većih prilika , lopta je uglavnom kod igrača Zrinjskog.

Oko 500 Ultrasa po jakoj kiši gromoglasno bodri Plemiće.

Počela je utakmica u Mostaru. Ispričamo se čitateljima zbog kašnjenja sa live prijenosom.

U prvoj utakmici igranoj u Andori bilo je 3:1 za Plemiće.

Na stadionu HŠK Zrinjski okupilo se oko 4000 gledatelja, a susret je poremetila snažna kiša.