Dobrodošli na hercegovina.info! PRIJAVITE SE ili REGISTRIRAJTE
Liga prvaka: Real do velike pobjede

23.04.2014.

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Bayern s 1-0 na Santiago Bernabeuu u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka

ATP Barcelona: Nakon Dodiga i Čilić u osmini finala

23.04.2014.

Hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u osminu finala ATP turnira u Barceloni nakon što je u 2. kolu pobijedio ruskog kvalifikanta Andreja Kuznjecova sa 6:1, 7:6 (2) za sat i 17 minuta igre.

ATP Barcelona: Dodig u trećem kolu

23.04.2014.

Hrvatski tenisač Ivan Dodig plasirao se u 3. kolo ATP turnira u Barceloni nakon što je u susretu 2. kola nadigrao Španjolca Feliciana Lopeza sa 6-1, 6-4 za samo sat vremena igre.

Hajdukov junior pao u nesvijest i ostao nepomično ležati

23.04.2014.

Na pomoćnim poljudskim terenima je odigrana prva utakmica juniorskog Kupa Hajduka i Cibalije.

Uslišane molbe Katalonaca: Fifa suspendirala odluku da se Barci zabrane transferi!

23.04.2014.

Međunarodna nogometna federacija (FIFA) suspendirala je u srijedu svoju odluku o sankcioniranju Barcelone zabranom dovođenja igrača u sljedeća dva prijelazna roka.

BiH će imati najmanje navijača na Svjetskom prvenstvu

23.04.2014.

Od 32 zemlje sudionice Svjetskog prvenstva u Brazilu Bosna i Hercegovina bit će jedan od onih sa najmanjim brojem navijača.

Emil Markić boksa 16.05 za titulu prvaka Europe

23.04.2014.

Naš boksač Emil Markić priprema se u Njemačkoj za borbu u kojoj će pokušati doći do titule

Kadeti Radnika slavili u Lukavici, pobjeda juniora Slavije

FOTO

23.04.2014.

U okviru Omladinske premijer lige snage su odmjerile kadetske i juniorske selekcije Slavije i Radnika iz Bijeljine.

Liga prvaka: Atletico Madrid i Chelsea bez pogodaka

22.04.2014.

Odluka o tome tko će u finale biti poznata nakon uzvratnog ogleda na Stamford Bridgeu 30. travnja.

Predstavljamo: Ivan Grubešić HŠK Zrinjski

22.04.2014.

Naš portal nastavlja sa predstavljanjem mladih nogometaša HŠK Zrinjski, a danas je to Ivan Grubešić.

Marin Čarapina: Titula prvaka BiH mi je motiv za dalji rad

22.04.2014.

Marin Čarapina osvojio je prvenstvo BiH u Muay Thai-u, a uskoro odlazi na Svjetsko prvenstvo u Maleziju.

Moyes službeno dobio otkaz u Man Unitedu

22.04.2014.

Kao što su najavili engleski mediji, David Moyes više neće voditi Manchester United.

Igor Karačić s 9 golova predvodio skopski Vardar

22.04.2014.

Mostarac Igor Karačić s 9 golova je predvodio skopski Vardar koji je u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka poražen kod njemačkog Flensburga sa 24:22.