Dobrodošli na hercegovina.info! PRIJAVITE SE ili REGISTRIRAJTE
NBA liga: Atlanta šokirala Pacerse, Warriorsi Clipperse

20.04.2014.

Počelo je doigravanje u NBA ligi. Do prednosti 1-0 iznenađujuće su pobjedom 101:93 protiv prvog nositelja Istočne konferencije Indiane došli Atlanta Hawksi. Od favorita posrnuli su i LA Clippersi, a očekivano je do pobjede došla Oklahoma.

ATP Monte Carlo: Poraz Dodiga i Mela u finalu

20.04.2014.

Hrvatski tenisač Ivan Dodig u paru s Brazilcem Marcelom Melom poražen je u nedjelju u finalu velikog ATP turnira u Monte Carlu od najboljeg svjetskog para, američke braće Boba i Mikea Bryana s 3-6, 6-3, 8-10 nakon sat i 12 minuta igre.

Formule 1: Treća uzastopna pobjeda Hamiltona

20.04.2014.

U Svjetskom prvenstvu Formule 1 nastavila se dominacija Mercedesa, budući da je u nedjelju Britanac Lewis Hamilton slavio na VN Kine ispred svog momčadskog kolege Nice Rosberga. Hamiltonu je to treća uzastopna pobjeda ove sezone i 25. u karijeri.

HŠK Zrinjski: Remi kadeta, pobjeda juniora u Banjaluci

20.04.2014.

Kadeti i juniori HŠK Zrinjski u okviru omladinske Premijer lige gostovali su kod Borca u Banjaluci.

Pobjede Širokog i Igokee

20.04.2014.

U susretima 5. košarkaške Lige 4 za prvaka Bosne i Hercegovine ekipe Širokog Primorke i Igokee zabilježile su pobjede.

Plemkinje slavile u Zavidovićima i opet su na korak od titule

20.04.2014.

Rukometašice Zrinjskog sinoć su na gostovanju u Zavidovićima svladale Krivaju rezultatom 24:29.

Sinu prostitutke pružena prilika života u Manchester Unitedu

FOTO + VIDEO

20.04.2014.

Tinejdžer iz predgrađa indijske Kolkote i sin bivše prostitutke dobio je životnu priliku. Naime, ovaj tinejdžer pokazati svoje nogometne vještine tijekom dvotjednog treninga u Manchester Unitedu.

Bundesliga: Mandžukićev 18. gol,Olić,Perišić i Iličević također strijelci za svoje momčad

19.04.2014.

Mario Mandžukić ušao je u igru u dvoboju Braunschweiga i Bayerna tek u 73. minuti, ali i 17 minuta u igri mu je bilo dovoljno za 18. bundesligaški pogodak u utakmici u kojoj je Bayern slavio s 0:2. u današnjim utakmicama njemačkog prvenstva zabila su još tri hrvatska igrača.

HŠK Zrinjski-NK Čelik 4:0

19.04.2014.

Nogometaši Zrinjskog svladali su danas na svom stadionu momčad Čelika rezultatom 4:0.

NK Široki Brijeg-FK Borac 3:0

19.04.2014.

U utakmici 27. kola BHT premijer lige BiH Široki je svladao banjalučki Borac rezultatom 3:0.

WTA Kuala Lumpur: Vekić u trećem finalu karijere

19.04.2014.

Hrvatska tenisačica Donna Vekić plasirala se u finale WTA turnira u Kuala Lumpuru, što je njezin treći finale karijere.

Tako ti je mala moja kad bubne Bosanac: 'Desanka šakić' može, seks nikako!

19.04.2014.

Legenda bosanskohercegovačkog nogometa i aktualni izbornik reprezentacije BiH, Safet Sušić, nasmijao je sportsku javnost svojim komentarom o seksu za vijeme Svjetskog prvenstva u Brazilu. Popularni Pape uveo je strogu zabranu seksualnih aktivnosti za vrijeme SP-a, a svojim igračima je ponudio alternativu.

Dodig u paru sa Marcelom Melom u finalu turnira u Monte Carlu

19.04.2014.

Hrvatski tenisač Ivan Dodig u paru s Brazilcem Marcelom Melom plasirao se u finale velikog ATP turnira u Monte Carlu.